10 dni z The Ritz-Carlton Yacht Collection – najbardziej luksusowa wycieczka świata

Obłędnie krystaliczna woda, królewskie apartamenty, posiłki wykonane przez najlepszych światowych kucharzy, towarzystwo gwiazd Hollywood oraz… zostawienie na pokładzie co najmniej pięciocyfrowej sumy.

To wszystko może nam zapewnić ultraluksusowa marka The Ritz-Yacht Collection, która od lat zajmuje się organizowaniem arcykosztownych rejsów po wszystkich oceanach świata.

Najbardziej luksusowy rejs świata – The Ritz-Yacht Collection

Wydając tak ogromne sumy pieniędzy, możemy oczekiwać, że nie odbędziemy wycieczki na pokładzie zwykłego żaglowca czy większych rozmiarów motorówki. I słusznie! Organizator zapewnia mam podróż na Evrimie, najnowocześniejszym mega-jachcie pływającym po największych wodach świata od 2021 roku. Na jego pokładzie znajduje się 149 luksusowych apartamentów, 7 restauracji, 7 barów, basen, piano bar, salon piękności, miniklub dla dzieci, pralnia, siłownia i sala fitness. Do całodobowej dyspozycji gości jest obsługa, makijażystka, masażysta, animator, kucharz oraz trener personalny. To idealne miejsce, jeżeli potrzebujemy poczuć się zrelaksowani oraz wolni od zmartwień.

Egzotyczna trasa wycieczki 

W ciągu całej wyprawy organizatorzy planują pokazać swoim pasażerom uroki i tradycje takich miejsc jak Aruba, Jamajka, Kajmany, Meksyk czy Floryda. W każdej z tych lokalizacji uczestnicy wycieczki dostają możliwość zwiedzania ich wraz ze światowej klasy przewodnikami lub pozostania na pokładzie Everima i cieszenia się z widoku palm, słońca, muzyki granej na żywo oraz płynącym wprost do szklanek D’Amalfi Limoncello Supreme.

Koszt 

Wstępną opłatą za wyruszenie na dziesięciodniową wycieczkę z The Ritz-Carlton Yacht Collection jest 6471 € (lipiec 2022: 30.732 PLN). A jest to tylko podstawowa, okazyjna opcja! W zależności od wyboru pakietu, pokoju, diety czy miejsca przy barze, za zaledwie 10 dni na Everimie zapłacimy nawet ponad 170.000 PLN! To zdecydowanie plasuje ten rejs w gronie najbardziej luksusowych i najmniej dostępnych wycieczek świata, jednak firma wciąż znajduje chętnych, którzy decydują się wyruszyć z nią w podróż. W końcu, ile raz w życiu będziemy mieli okazję z gracją sączyć Prosecco spoglądając jednocześnie na Lady Gagę i Penelope Cruz?

One thought on “10 dni z The Ritz-Carlton Yacht Collection – najbardziej luksusowa wycieczka świata

Dodaj komentarz