Dlaczego warto wybrać się w luksusowy rejs statkiem Uniworld Boutique River Cruises?

Wysoki status społeczny i majątek można wyrażać na wiele sposób. Przede wszystkim przez zakup rzeczy materialnych, które są widoczne na pierwszy rzut oka – wysokiej klasy samochodów czy dobrze wyposażonych domów.

Znawcy zauważają też te mniejsze zakupy jak torebki od projektantów czy zegarki klasy premium. Jednak luksusu można też doświadczyć podczas podróży.

Rejs statkiem Uniworld Boutique River Cruises

Posiadając odpowiednie zaplecze finansowe, można wybrać się w rejs, którego celem nie jest konkretna destynacja, a sama podróż. Linia wycieczkowa, która jest profesjonalistą w organizowaniu niezapomnianych rejsów to Uniworld Boutique River Cruises. Statki tej firmy odbywają swoje rejsy po rzekach, dzięki czemu z pokładu można z bliska obserwować mijane miasta. Żegluga rzeczna jest też najbezpieczniejszą formą rejsów (dzięki bliskości lądu w każdej chwili można się zatrzymać i zejść na ląd).

Statek Uniworld Boutique River Cruises lepszy niż hotel?

Oferta statków Uniworld może się równać a nawet przewyższyć niejeden 5-gwiazdkowy hotel. Wnętrze każdego statku jest dopasowane do kierunku w którym kursuje – przykładowo do urządzenia statku S.S. Sphinx pływającego po Egipcie, wykorzystano lokalne rękodzieła, egipską bawełnę oraz marmur. Ściany często są zdobione ręcznymi malowidłami, a w niektórych można znaleźć nawet oryginalne obrazy Picassa. Każdy statek jest wyposażony w ogrom atrakcji – dostępne są baseny, kina, salony masażu oraz siłownie wraz z trenerem fitness. Każdy statek pomieści średnio 130 gości (wyróżnia się jednym z najwyższych wskaźników liczby personelu do gości). Rejs jest też doświadczeniem kulinarnym, ponieważ jedzenie podawane pasażerom jest przygotowywane z lokalnych składników.

Rejs luksusowym statkiem to niezapomnianie przeżycie, nie tylko z powodu odwiedzenia nowych, odległych miejsc, ale też przez tak niesamowity środek transportu, gdzie każdy najdrobniejszy szczegół jest dopracowany.